wydarzenia

Market Świąteczny by Artweekend Poznań

11 / 12 / 2021 / 12:00 - 12 / 12 / 2021 / 20:00
STARE MIASTO | POLSKI TEATR TAŃCA, ul. Stanisława Taczaka 8
25 wystawców z Poznania i okolic 11 i 12 grudnia w godz. 12.00 - 20.00 spotka się na markecie świątecznym w ramach Art Weekend Poznań. Szczegółowe info znajdziecie poniżej.
Hasłem przewodnim jest świąteczne obdarowywanie naszych bliskich.
Boże Narodzenie to czas, którego magiczną i pełną ciepłych uczuć atmosferę tworzy moment wręczenia prezentu, wyjątkowy, bo zdarza się tylko raz w roku.
Nawet jeśli jest to drobny, a pomysłowy i oryginalny upominek, może sprawić wielką radość i dostarczyć niezapomnianych wspomnień.
Ze świątecznej okazji chcemy się spotkać z lokalnymi twórcami i przedsiębiorcami.
W przestrzeni Polskiego Teatru Tańca przy ul. Stanisława Taczaka 8 w Poznaniu znajdą swoje miejsca wystawcy z różnych dziedzin. Szeroko reprezentowane będą dziedziny ceramiki, mody, rękodzieło i wiele innych. Z unikalnych, pięknych przedmiotów będzie można skomponować swój własny prezent.
Dla wszystkich entuzjastów tańca pojawi się możliwość zakupu akcesoriów i butów do tańca. Nie zabraknie też własnej propozycji Polskiego Teatru Tańca - albumów fotograficznych, artystycznych notatników, a także voucherów i biletów na spektakle w przyszłym roku.
Zwieńczeniem wydarzenia będzie wieczorny spektakl Polskiego Teatru Tańca pt. „45” w choreografii Jacka Przybyłowicza, który zobaczymy 12 grudnia o godz. 20.00. 11 grudnia o 20.00 zobaczymy "No more tears" w reżyserii Iwo Vedrala i choreografii Krystyny "Lamy" Szydłowskiej.
Wpadnij po prezent!

Galeria