Festyn

Betlejem Strzeszyńskie

11 / 12 / 2021 / 14:00 - 16:00
STRZESZYN | Park Edukacji Ekologicznej na Strzeszynie
W nawiązaniu do wieloletniej tradycji Poznańskiego Betlejem już 11 grudnia odbędzie się świąteczne spotkanie mieszkańców Strzeszyna w Parku Edukacji Ekologicznej. Nie zabraknie na nim atracji dla dzieci i dorosłych.
Na naszym osiedlu zagoszczą z animacjami Elza i Olaf, zapraszamy tradycyjnie na występy dzieci z Przystani Artystycznej i Warsztatowni Artystycznej oraz wspólne kolędowanie z Caritasem Strzeszyńskim. Nasze świętowanie zakończymy spotkaniem ze św. Mikołajem!
Na stanowiskach nie zabraknie dobrego jedzenia oraz świątecznego grzańca. Lokalni wystawcy mają możliwość pokazać się mieszkańcom. Zapraszamy na stanowisko Rady Osiedla Strzeszyn. CIL Strzeszyn wraz ze Stowarzyszeniem Strzeszyn dla Dzieci przygotowują warsztaty artystyczne. Porozmawiać będzie można także z lokalnymi krwiodawcami z Klubu Honorowego Dawcy Krwi Legion oddział Poznań. Także Ferajna św. Moniki oraz Odyseusze Strzeszyńscy szykują dla nas niespodzianki.
Spędzając ten czas z rodziną i przyjaciółmi, pamiętajmy o bezpieczeństwie nas wszystkich, stosujmy się do obowiązujących zaleceń sanitarnych.
Wydarzenie możliwe jest dzięki zaangażowaniu radnych osiedlowych, dofinansowaniu wiceprezydenta Poznania Jędrzeja Solarskiego oraz wsparciu Wydziału Kultury, Fundacji ZOOM i Szkoły Podstawowej nr 1.

Galeria